• Rok akademicki 2019/2020

  30 września 2019 roku nasz Chór wziął udział w Jubileuszowej 65. Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.
  Natomiast 7 października 2019 roku o godzinie 10.00 w Archikatedrze Lubelskiej wraz z Chórami Akademickimi innych Uczelni naszego miasta weźmiemy udział w Mszy św. z okazji inauguracji roku akademickiego 2019/2020.

 • Koncert Muzyki Filmowej

  18 czerwca 2019 r. w Centrum Kongresowym Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbył się koncert muzyki filmowej, opatrzony honorowym patronatem JM Rektora prof. Zygmunta Litwińczuka.  W trakcie wydarzenia goście mogli podziwiać występy Chóru Akademickiego UP w Lublinie pod kierownictwem prof. Zofii Bernatowicz, Orkiestry Wojskowej z Lublina pod dowództwem st. chor. szt. Rafała Palutkiewicza oraz solistów: Barbary Król, Katarzyny Motyki, Kamila Króla oraz Mateusza Obroślaka. 

  Fot. Maciej Niedziółka / DPUiWM

  W repertuarze koncertu znalazły się takie muzyczne filmowe hity jak „I Do It For You” Bryana Adamsa z filmu „Robin Hood: Książę złodziei”,  „Duel of the Fates” z „Gwiezdnych Wojen”, „Hymn to the Fallen” z „Szeregowca Ryana”, „Skyfall” z filmu o agencie Bondzie o tym samym tytule, „Dumka na dwa serca” z „Ogniem i Mieczem”, czy „Shallow” z „Narodzin Gwiazdy”. 

  Więcej zdjęć w naszej galerii -> kliknij tu!

 • Grand Prix na 24. Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach

  Mamy ogromna przyjemność poinformować ze nasz Chór zdobył nagrodę Grand Prix na 24. Ogólnopolskim Festiwalu Kolęd w Puławach. Finał puławskiego festiwalu odbył się w niedzielę, 27 stycznia w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Puławach. Niestety nie mogliśmy wziąć udziału w niedzielnej uroczystości z powodu koncertu z Orkiestra Wojskowa z Lublina w Garbowie zamykającym sezon kolędowania. Grand Prix jest nagrodą specjalną. Przyznawana jest dla najlepszego zespołu ze wszystkich wykonawców. W tym roku w Puławach było ich ponad 300: solistów, zespołów rodzinnych, instrumentalistów i chórów.

 • Z przykrością informujemy…

  Z przykrością informujemy, że 12 czerwca 2018 roku odszedł nasz opiekun,
  Prezes Stowarzyszenia Przyjaciele Chóru Akademickiego
  Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie „Pro Bono Chori Nostri”
  Prof. dr hab. Krzysztof Kostro.

  Prof. dr hab. Krzysztof Kostro

  Uroczystości pogrzebowe odbędą się w dniu 18 czerwca 2018 r. o godz. 14.00
  w Kaplicy Cmentarnej przy Drodze Męczęnników Majdanka
  www.up.lublin.pl

 • Koncert Dyplomowy Martyny Kranodębskiej

  Chór Akademicki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ma zaszczyt zaprosić Państwa na Koncert Dyplomowy Martyny Krasnodębskiej, który odbędzie się 11 czerwca 2018 roku w Kościele Garnizonowym pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Marii Panny w Lublinie o godzinie 18.45.

  W programie:
  M. Gomółka – Nieście chwałę mocarze
  A. Koszewski – Zdrowaś Królewno Wyborna
  Anonim – Alta Trinita beata
  W. A. Mozart – Ave verum Corpus
  Ch. Gounod- Laudate Dominum

  Przygotowanie chóru zawdzięczamy niezastąpionym: Martynie Krasnodębskiej i Katerynie Osiik.
  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

   

  Link do wydarzenia na facebooku: https://www.facebook.com/events/203732147111122/